Previous Next

O společnosti eximity solutions

Eximity solutions se zabývá vývojem informačních systémů a specializovaných aplikací na míru zákazníka včetně vývoje mobilních aplikací na nejpoužívanější platformy (Windows Phone, Android a iOS). Výsledkem jsou aplikace na špičkové technické úrovni s uživatelsky přívětivým ovládáním. Díky přenesení klientova know-how a podnikových procesů přímo do vyvíjené aplikace dodáváme produkty, které se vyznačují vysokou technickou úrovní a dlouhou životností. Naším cílem je spokojený zákazník, který používá funkční a přívětivé aplikace připravené na míru dle specifických požadavků. Zákazník, který nehledá krabicové řešení, ale dodavatele, který poskytne široké portfolio služeb od pomoci se zadáním projektu, přes analýzu, vývoj, implementaci a školení, až po dlouhodobě garantovanou podporu provozu.

  Aplikace

 • Informační systémy
 • Specializované aplikace
 • .NET / ASP.NET / Delphi

  Vývoj

 • Zakázkový aplikační vývoj
 • Zpracování dat
 • MS SQL Server / MySQL

  Mobilní aplikace

 • Aplikace a nástroje
 • Hry
 • WP / Android / iOS

  Web

 • Webové aplikace a portály
 • Webové služby
 • WCF / WCF Data / AJAX

O společnosti O nás

Produkty a služby vytváříme vždy v úzké spolupráci s klientem na míru jeho potřebám a obchodní strategii.
Nad rámec dodávky se snažíme předat také část našeho know-how. Klient se tak stává opravdovým vlastníkem
poskytovaného řešení.

Partnerstvím s námi získáte:

svým klientům neustále předáváme maximum informací. Vysvětlujeme metodologii použitou pro daný projekt, předáváme kvalitní dokumentaci, zaškolujeme technické pracovníky klientů tak, aby byli kdykoliv schopni sami převzít a řídit projekt. Neexistují omezující smluvní ustanovení, tajná nastavení či neochota vysvětlit nebo přizpůsobit zvolené řešení. Naši klienti jsou opravdovými vlastníky realizovaných projektů.

náš tým se specializuje na projekty v oblasti manažerských informačních systémů, mobilních aplikací a specializovaných aplikací na míru. Víme, co je potřeba pro úspěšné dokončení úkolu k plné spokojenosti zadavatele. Řešení implementujeme na Microsoft platformě, jejíž silné stránky známe opravdu dokonale. Dbáme na pravidelné školení zaměstnanců a jsme vždy o krok před konkurencí.

náš tým realizoval řadu projektů od malých a středních společností po velké mezinárodní koncerny. Umíme projekty dotáhnout do úspěšného konce (naplnění očekávání klienta) i přes typické implementační překážky. Specialisté, kteří se věnují projektům našich klientů jsou profesionálové s dosaženou úrovní expertizy MCP, MCTS, MCDBA a MCSD.

ke všem našim klientům máme více než profesionální přístup. Jejich úspěch je i náš úspěch, proto jsme pro ně vždy k dispozici, případný naléhavý úkol řešíme bezodkladně a do jeho vyřešení. Jsme rádi, že se na nás naši klienti mohou spolehnout. Naše práce nás baví.

Kontakt

Napište nám:

* povinné položky

Adresa:

eximity solutions s.r.o.
Ponětovická 116
66451 Kobylnice
Česká republika


Kontakty:

Email:
Technická podpora:


Identifikační údaje:

IČ: 293 78 605
DIČ: CZ293 78 605

Zápis do obchodního rejstříku:
spisová značka C 76954 vedená u Krajského soudu v Brně


Bankovní spojení:

Raiffeisenbank a.s., Hvězdova 1716/2b, 14078 Praha 4
Číslo účtu: 7430744001/5500
IBAN: CZ3255000000007430744001
SWIFT: RZBCCZPP